Obraz Ann Quevista

Nowy produkt

Obraz malowany techniką Alkohol Ink 

Abstrakcja ale z pazurem. Niesamowity efekt połączenia kolorów i uwaga...perfum. 

Pięknie prezentuje się w świetle naturalnym jak i sztucznym. To ręcznie malowany niepowtarzalny obraz.

Obrazy sprzedawane bez ram, zdjęcia zawierają możliwości i przykłady ich oprawy. 

Format A4

Ann Quevista - mówi więcej niż przypuszczasz. 

„Co za widok „ nasuwa się na usta, za każdym razem kiedy widzisz coś niesamowitego, niespotykanego i zapiera Ci dech w piersiach, stąd słowo QUEVISTA
Desing, sztuka i malarstwo jest moją największą pasją, która przez wiele lat budziła się we mnie jak wulkan. Urodziłam się w 1982 roku w Polsce, gdzie mieszkam i tworzę.
Moje dzieła powstają z miłości do piękna i sztuki użytkowej, którą można cieszyć się przy każdej możliwej okazji.

Metoda Alkohol Ink zdominowała u mnie wszystkie inne techniki malarskie i odkąd w 2019 roku zaczęłam testować tusze alkoholowe, nie mogę bez nich żyć.

Dotąd nieznana w Polsce i mało praktykowana metoda na świecie, stała się moim przeznaczeniem. Jako prekursorka malowania metodą Alkoholink w Polsce, sama testowałam tusze na różnych podłożach takich jak papiery syntetyczne, porcelana, szkło, ceramika, plastik, płótno, lustro czy drewno. Przygotowałam materiały i po prostu tworzyłam. Nie wywierałam na siebie presji, ale próbowałam pracy z zimnym i gorącym powietrzem, płomieniem i lakierem. Sztuka nie może być wymuszonym obowiązkiem, należy się nią cieszyć  i próbować robić coś pięknego, ważne aby czerpać radość z tego co robisz. Aby nadać jej unikalną tożsamość używam swoich autorskich technik i narzędzi, co sprawia że cały czas eksperymentuję, aby stale je udoskonalać. Wzory na moich obrazach, bez względu na rodzaj podłoża powstają z importowanych materiałów z Japonii, Rosji, UK i USA, dzięki temu nie ograniczam się w kolorystyce.

Każdy z powstałych dzieł to absolutny unikat, bez możliwości skopiowania nawet przez autora. Tusz rozprowadzany prosto z pojemnika decyduje o treści, a moim zadaniem jest doprowadzenie go do odpowiedniego kształtu, łączenia i przenikania kolorów. Najbardziej pożądanym w tej technice jest utworzenie wypukłości na krańcach wyschniętego kształtu. 

Jedyne w swoim rodzaju, niespotykane dotąd w kraju ręcznie malowaną porcelanę i dodatki  - techniką Alkoholink znajdziecie jedynie w naszym sklepie. Przepiękne łączenia barw i dostojne zdobienia wszelkich odcieni złota, miedzi i srebra nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Zachwycające, nowoczesne motywy naniesione na zastawę stołową, patery, lampy, wazony czy zegary, tworzą ponadczasowe dekoracje, idealnie sprawdzające się jako prezenty dla bliskich Wam osób.

Kontakt: 

tel. 793 777 470

[email protected]

www.annquevista.pl

https://www.instagram.com/annquevista/

https://www.facebook.com/AnnQuevista

https://pl.pinterest.com/AnnQuevista/_saved/

Góra