Filiżanka ze spodkiem MARINERO

Nowy produkt

Ręcznie malowana porcelana techniką Alkohol Ink, zachwyca intensywnością koloru. Efekty specjalne możliwe wyłącznie za sprawą nowatorskiej metody zdobienia. Morskie klimaty w minimalistycznym stylu. Kawa espresso będzie spakować wyśmienicie.

Wyjątkowość produktu zapewnia fakt, iż jest on unikatem niemożliwym do skopiowania.

Gwarantujemy, że to jedyny taki egzemplarz na świecie.

Pojemność 70 ml 

Celebruj wyjątkowe spotkania przy rozgrzewającym trunku. Zachwyć gości smakiem i szykiem, serwując im aromatyczny napój w niesamowitej i eleganckiej zastawie. Niech rozkoszują się nie tylko w smaku ale i delektują przyjemnością picia z tak zdobionych naczyń.

Ann Quevista - mówi więcej niż przypuszczasz. 
„Co za widok „ nasuwa się na usta, za każdym razem kiedy widzisz coś niesamowitego, niespotykanego i zapiera Ci dech w piersiach, stąd słowo QUEVISTA
Desing, sztuka i malarstwo jest moją największą pasją, która przez wiele lat budziła się we mnie jak wulkan. Urodziłam się w 1982 roku w Polsce, gdzie mieszkam i tworzę.
Moje dzieła powstają z miłości do piękna i sztuki użytkowej, którą można cieszyć się przy każdej możliwej okazji.

Metoda Alkohol Ink zdominowała u mnie wszystkie inne techniki malarskie i odkąd w 2019 roku zaczęłam testować tusze alkoholowe, nie mogę bez nich żyć.

Dotąd nieznana w Polsce i mało praktykowana metoda na świecie, stała się moim przeznaczeniem. Jako prekursorka malowania metodą Alkoholink w Polsce, sama testowałam tusze na różnych podłożach takich jak papiery syntetyczne, porcelana, szkło, ceramika, plastik, płótno, lustro czy drewno. Przygotowałam materiały i po prostu tworzyłam. Nie wywierałam na siebie presji, ale próbowałam pracy z zimnym i gorącym powietrzem, płomieniem i lakierem. Sztuka nie może być wymuszonym obowiązkiem, należy się nią cieszyć  i próbować robić coś pięknego, ważne aby czerpać radość z tego co robisz. Aby nadać jej unikalną tożsamość używam swoich autorskich technik i narzędzi, co sprawia że cały czas eksperymentuję, aby stale je udoskonalać. Wzory na moich obrazach, bez względu na rodzaj podłoża powstają z importowanych materiałów z Japonii, Rosji, UK i USA, dzięki temu nie ograniczam się w kolorystyce.

Każdy z powstałych dzieł to absolutny unikat, bez możliwości skopiowania nawet przez autora. Tusz rozprowadzany prosto z pojemnika decyduje o treści, a moim zadaniem jest doprowadzenie go do odpowiedniego kształtu, łączenia i przenikania kolorów. Najbardziej pożądanym w tej technice jest utworzenie wypukłości na krańcach wyschniętego kształtu. 

Jedyne w swoim rodzaju, niespotykane dotąd w kraju ręcznie malowaną porcelanę i dodatki  - techniką Alkoholink znajdziecie jedynie w naszym sklepie. Przepiękne łączenia barw i dostojne zdobienia wszelkich odcieni złota, miedzi i srebra nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Zachwycające, nowoczesne motywy naniesione na zastawę stołową, patery, lampy, wazony czy zegary, tworzą ponadczasowe dekoracje, idealnie sprawdzające się jako prezenty dla bliskich Wam osób.

Kontakt: 

tel. 793 777 470

[email protected]

www.annquevista.pl

https://www.instagram.com/annquevista/

https://www.facebook.com/AnnQuevista

https://pl.pinterest.com/AnnQuevista/_saved/

Góra