Seria z naturalnym kamieniem - lapis lazuli

Nowy produkt

Seria z naturalnym kamieniem - lapis lazuli. Nie stanowi kompletu.

Wisior - długość 5cm, szerokość 4cm, długość sznureczka ok.50cm. Kolczyki zawieszone na biglu ze stali chirurgicznej w kolorze złota - długość razem z biglem - 4cm. Bransoleta na niebieskiej ekologicznej skórce, zapięcie magnetyczne w kolorze złotym.Długość bransolety ok.19cm. Szerokość w najszerszym miejscu 6cm, w najwęższym 2cm.

Nazywam się Anetta Sordyl. Od kilku lat, oprócz pracy zawodowej, zajmuję się tworzeniem rękodzieła - wykonuję biżuterię dla kobiet w technice beading.

Beading, czyli po polsku koralikowanie, to technika tworzenia rękodzieła artystycznego, która znana była już w starożytnym Egipcie. Zaliczyć do niej możemy wszystkie te metody, w których używamy drobnych koralików, cienkiej igły oraz nici.

Z tak tworzoną biżuterią spotkałam się kilka lat temu. Ponieważ jest tak piękna i unikalna, postanowiłam sama spróbować zrobić coś dla siebie no i przepadłam - tak mnie to wciągnęło, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez koralikowania. Można całkiem zapomnieć się szyjąc biżuterię a efekty pracy potrafią mile zaskoczyć mnie samą, bo często w trakcie pracy projekt ewoluuje, i efekt końcowy  jest zupełnie inny od zamierzonego. To żmudna praca wymagająca cierpliwości  -  prujesz ,robisz, prujesz,robisz aż osiągniesz pożądany efekt. Przywiązuję dużą wagę do szczegółów i detali a to wymaga wielu godzin pracy, ale dla mnie to tylko czysta przyjemność i relaks .

Zapraszam wszystkie osoby szukające niepowtarzalnej i niebanalnej biżuterii do zakupów. To tylko część tego co wykonuję. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod nr telefonu 665-573-167.

Góra