Naszyjnik

Nowy produkt

Naszyjnik wykonany z trzech kaboszonów obsydiana srebrzystego. Kamienie w pięknym srebrzystym szaro/stalowym kolorze , który niestety bardzo ciężko uchwycić na zdjęciach. Każdy z kamieni ubrany w koraliki TOHO w kolorze srebrnym i hematytowym. Połączone ze sobą kryształkami bicone i wykończone na dole łańcuszkami w srebrnym kolorze zakończonymi kroplami hematytu. 

Nośnikiem wisiora jest koło w kolorze srebra o średnicy ok.13,5 cm. Długość wisiora ok.11.5cm plus 5cm łańcuszki z hematytem.

---------------------

Nazywam się Anetta Sordyl. Od kilku lat, oprócz pracy zawodowej ,zajmuję się tworzeniem rękodzieła -  wykonuję biżuterię dla kobiet w technice beading.

Beading, czyli po polsku koralikowanie, to technika tworzenia rękodzieła artystycznego, która znana była już w starożytnym Egipcie. Zaliczyć do niej możemy wszystkie te metody, w których używamy drobnych koralików, cienkiej igły oraz nici.

Z tak tworzoną biżuterią spotkałam się kilka lat temu. Ponieważ jest tak piękna i unikalna, postanowiłam sama spróbować zrobić coś dla siebie no i przepadłam - tak mnie to wciągnęło, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez koralikowania.  Można całkiem zapomnieć się szyjąc biżuterię a efekty pracy potrafią mile zaskoczyć mnie samą , bo często w trakcie pracy projekt ewoluuje, i efekt końcowy  jest zupełnie inny od zamierzonego. To żmudna praca wymagająca cierpliwości  -  prujesz ,robisz, prujesz,robisz aż osiągniesz pożądany efekt. Przywiązuję dużą wagę do szczegółów i detali a to wymaga wielu godzin pracy, ale dla mnie to tylko czysta przyjemność i relaks .

Zapraszam wszystkie osoby szukające niepowtarzalnej i niebanalnej biżuterii do zakupów. To tylko część tego co wykonuję. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod nr telefonu 665-573-167.

Góra