Wisior

Nowy produkt

Wisior, którego serce stanowi przecudnej urody kamień naturalny - fossil. Całość utrzymana w kolorystyce beżowo-brązowej. Kaboszon obszyty koralikami TOHO oraz fire polish, wykończony naturalnymi piórkami, zawieszonymi w formie chwosta.Wisior ma 5cm długości plus ok.13,5cm piórka, oraz ok.4cm szerokości w najszerszym miejscu zawieszony na wężykowym łańcuszku o dł.66cm.Zapięcie - stal chirurgiczna.

Nazywam się Anetta Sordyl. Od kilku lat, oprócz pracy zawodowej ,zajmuję się tworzeniem rękodzieła -  wykonuję biżuterię dla kobiet w technice beading.

Beading, czyli po polsku koralikowanie, to technika tworzenia rękodzieła artystycznego, która znana była już w starożytnym Egipcie. Zaliczyć do niej możemy wszystkie te metody, w których używamy drobnych koralików, cienkiej igły oraz nici.

Z tak tworzoną biżuterią spotkałam się kilka lat temu. Ponieważ jest tak piękna i unikalna, postanowiłam sama spróbować zrobić coś dla siebie no i przepadłam - tak mnie to wciągnęło, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez koralikowania.  Można całkiem zapomnieć się szyjąc biżuterię a efekty pracy potrafią mile zaskoczyć mnie samą , bo często w trakcie pracy projekt ewoluuje, i efekt końcowy  jest zupełnie inny od zamierzonego. To żmudna praca wymagająca cierpliwości  -  prujesz ,robisz, prujesz,robisz aż osiągniesz pożądany efekt. Przywiązuję dużą wagę do szczegółów i detali a to wymaga wielu godzin pracy, ale dla mnie to tylko czysta przyjemność i relaks .

Zapraszam wszystkie osoby szukające niepowtarzalnej i niebanalnej biżuterii do zakupów. To tylko część tego co wykonuję. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod nr telefonu 665-573-167.

Góra