Wisior

Nowy produkt

Kamea - wisior jakby z innej epoki. Kaboszon obszyty koralikami TOHO w kolorze śmietanki oraz ciemnego brązu. Do wykończenia użyłam również szklanych perełek  , które znajdują się zarówno wokół kaboszonu jak i w łańcuszku, na którym zawieszony jest wisior. Wymiary wisiora: szer.ok.4,5cm, długość ok. 5,5cm , długośc łańcuszka 55cm.

Nazywam się Anetta Sordyl. Od kilku lat, oprócz pracy zawodowej ,zajmuję się tworzeniem rękodzieła -  wykonuję biżuterię dla kobiet w technice beading.

Beading, czyli po polsku koralikowanie, to technika tworzenia rękodzieła artystycznego, która znana była już w starożytnym Egipcie. Zaliczyć do niej możemy wszystkie te metody, w których używamy drobnych koralików, cienkiej igły oraz nici.

Z tak tworzoną biżuterią spotkałam się kilka lat temu. Ponieważ jest tak piękna i unikalna, postanowiłam sama spróbować zrobić coś dla siebie no i przepadłam - tak mnie to wciągnęło, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez koralikowania.  Można całkiem zapomnieć się szyjąc biżuterię a efekty pracy potrafią mile zaskoczyć mnie samą , bo często w trakcie pracy projekt ewoluuje, i efekt końcowy  jest zupełnie inny od zamierzonego. To żmudna praca wymagająca cierpliwości  -  prujesz ,robisz, prujesz,robisz aż osiągniesz pożądany efekt. Przywiązuję dużą wagę do szczegółów i detali a to wymaga wielu godzin pracy, ale dla mnie to tylko czysta przyjemność i relaks .

Zapraszam wszystkie osoby szukające niepowtarzalnej i niebanalnej biżuterii do zakupów. To tylko część tego co wykonuję. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod nr telefonu 665-573-167.

Góra