Makrama liść

Nowy produkt

Często spotykamy się z makramowymi liśćmi, najbardziej powszechne są te proste, tylko z rozczesanymi sznurkami. W tej ozdobie na ścianę wykonałam w środku splot makramowy, aby trochę urozmaicić ten motyw. Wymiary: szerokość 16.5cm, wysokość 14.5cm + zawieszka. Materiały: zielony sznurek bawełniany skręcany 5mm, okorowane drewienko

Mam na imię Kaja, a w internecie przedstawiam się jako Ursama - pseudonim stworzony z łacińskiej nazwy gwiazdozbioru Wielkiej Niedźwiedzicy. Tworzę hafty i makramy, chociaż to na tym pierwszym głównie się skupiam. Zawsze lubiłam tworzyć rękodzieło, jednak lockdown zmotywował mnie do zgłębienia tematu, dlatego plotę i wyszywam od marca bieżącego roku. Wykonuję nitkowe obrazki o przeróżnych motywach, najwięcej frajdy sprawiają mi te związane z naturą i szeroko pojętą popkulturą. Na co dzień uczę się w łowickim technikum o profilu technika informatyka, gdzie czasem można zobaczyć mnie na przerwach haftującą kolejne prace :)  Poza rękodziełem interesuję się również muzyką, razem ze znajomymi tworzymy zespół Ukulelized i co jakiś czas organizujemy spotkania muzyczne dla skierniewiczan, aby razem miło spędzić czas przy muzyce.

Więcej moich prac można znaleźć na moim instagramie, @ursama.art. Kontakt ze mną możliwy jest w wiadomościach prywatnych na tym właśnie koncie, lub przez maila [email protected].

Góra