Koszulka z haftem

Nowy produkt

Hafty wykonywać można również na koszulkach. Custom, czyli ubiór jedyny w swoim rodzaju, tworzony z pomysłu klienta czy twórcy, zdobywa ostatnio sporą popularność. 

Wymiary: rozmiar L

Materiały: koszulka bawełniana, mulina

Rysunek, na podstawie którego powstała ta koszulka, przedstawia maga dzwonów i jest autorstwa mojego przyjaciela, którego prace znajdziecie na instagramie pod nazwą @wallenrodd.

--------------------------

Mam na imię Kaja, a w internecie przedstawiam się jako Ursama - pseudonim stworzony z łacińskiej nazwy gwiazdozbioru Wielkiej Niedźwiedzicy. Tworzę hafty i makramy, chociaż to na tym pierwszym głównie się skupiam. Zawsze lubiłam tworzyć rękodzieło, jednak lockdown zmotywował mnie do zgłębienia tematu, dlatego plotę i wyszywam od marca bieżącego roku. Wykonuję nitkowe obrazki o przeróżnych motywach, najwięcej frajdy sprawiają mi te związane z naturą i szeroko pojętą popkulturą. Na co dzień uczę się w łowickim technikum o profilu technika informatyka, gdzie czasem można zobaczyć mnie na przerwach haftującą kolejne prace :)  Poza rękodziełem interesuję się również muzyką, razem ze znajomymi tworzymy zespół Ukulelized i co jakiś czas organizujemy spotkania muzyczne dla skierniewiczan, aby razem miło spędzić czas przy muzyce.

Więcej moich prac można znaleźć na moim instagramie, @ursama.art. Kontakt ze mną możliwy jest w wiadomościach prywatnych na tym właśnie koncie, lub przez maila [email protected].

Góra