Naszyjnik - Więź

Nowy produkt

Naszyjnik - Więź

Ta para naszyjników powstała z myślą o bliskich sobie osobach. Przyjaciółkach lub siostrach. W środku jednego naszyjnika znajdują się kwiatki o kolorach zieleni i żółci, a w drugim dominuje kolor pomarańczowy i czerwony. Tam także posypałem żywicę odrobiną brokatu, aby dodawał nieco blasku.

Wysokość i szerokość bazy 3cm. Krawatka mierzy 1cm wysokości i została wykonana z próby srebra 925. Łańcuszek mierzy długość 50cm i został wykonany z metali nieszlachetnych.

Każdy przedmiot pakuję w ozdobną kopertę z pieczęcią lakową lub pudełeczko na biżuterię. To sprawia, że idealnie nadaje się na prezent. Przy każdym naszyjniku istnieje możliwość konfiguracji łańcuszka czy krawatki. Mogę zamienić na rzemyk, srebrny łańcuszek, zawieszkę,a długość wspólnie uzgodnimy. 

-----------------

Mam na imię Kamil. Zacząłem tworzyć z żywicy epoksydowej na początku stycznia 2020 roku. Niedługo potem po raz pierwszy podzieliłem się swoją twórczością na instagramie. Od samego początku chciałem, aby moja ekspresja została zrozumiana. Więc do wszystkiego co wychodzi z moich rąk przywiązuje bardzo dużo uwagi. Pragnę dlatego, aby każdy przedmiot był wyjątkowy i posiadał swoją duszę.

Kontakt:

Można mnie znaleźć na facebook.pl ,vinted.plinstagram.pl pod nazwą "dziedzichandmade"

E-mail: [email protected]

Góra