Naszyjnik - Wrzos

Nowy produkt

Gdy nadszedł wrzesień nie sposób było wykorzystać kwiat wrzosu, aby upamiętnić ten miesiąc. W żywicy zalałem drobne listki, oraz łodygę. Baza mierzy 3cm wysokości i 2cm szerokości podstawy. Została wykonana z metali nieszlachetnych podobnie jak łańcuszek, który mierzy 50cm. Krawatka mierzy 1cm wysokości i została wykonana z próby srebra 925.

Każdy przedmiot pakuję w ozdobną kopertę z pieczęcią lakową lub pudełeczko na biżuterię. To sprawia, że idealnie nadaje się na prezent. Przy każdym naszyjniku istnieje możliwość konfiguracji łańcuszka czy krawatki. Mogę zamienić na rzemyk, srebrny łańcuszek, zawieszkę, a długość wspólnie uzgodnimy. 

Mam na imię Kamil. Zacząłem tworzyć z żywicy epoksydowej na początku stycznia 2020 roku. Niedługo potem po raz pierwszy podzieliłem się swoją twórczością na instagramie. Od samego początku chciałem, aby moja ekspresja została zrozumiana. Więc do wszystkiego co wychodzi z moich rąk przywiązuje bardzo dużo uwagi. Pragnę dlatego, aby każdy przedmiot był wyjątkowy i posiadał swoją duszę.

Kontakt:

Można mnie znaleźć na facebook.pl ,vinted.plinstagram.pl pod nazwą "dziedzichandmade"

E-mail: [email protected]

Góra